Premiere Pro CC için bir çok içeriği eğitim/ders kaynakları olarak paylaşıyor olsakta yine de tüm özellikleri kapsam dahiline alamadığımız içerikler olacaktır. İçeriklerimizde önceden planlanmış ve zaman içinde sizden gelen sorulara yönelik cevaplar bulunmaktadır.

Program özellikleri, referans içerik ve tam bir kullanım klavuzu için Adobe’nin (İngilizce) kaynaklarınıda kullanabilirsin.

Adobe Premiere Pro CC Yardım ve Destek

Adobe tarafından hazırlanmış Adobe Premiere Pro Yardım (Kullanım Kılavuzu) ve Destek sayfasını inceleyebilirsin. Temel teknikler, diğer Adobe ürünleri arasındaki iş akışları, yeni özellikler ve güncellemeler öğretici ve teknik destek içeriklerine ulaşabilirsiniz. Web sayfası olarak bir içerik sunumu yapılıyor olsa da PDF formatında da Adobe Premiere Pro Referans Kitabı‘nı indirebilirsin.

Adobe Forums

Adobe ürünlerine ait Adobe Forums başlıkları ile Adobe yetkili uzmanları ve Evangelistlerine sorular sorabilir ve cevaplar alabilirsin. Önceki soruları ve konuları inceleyebilisin.

Adobe Creative Cloud Learn

Adobe Creative Cloud Learn ile temel teknikler, diler Adobe ürünleri arasındaki iş akışları hakkında bilgileri videolarla öğrenebilirsin.

Adobe TV

Adobe TV online video eğitim platformu gibi çalışır. Farklı bir çok Adobe ürünü hakkında temel teknik ve diğer Adobe uygulamaları arasında işleyişin yanında yenilik ve güncellemelere ait eğitimlerde bulunmaktadır.

Eğitici İçin Kaynaklar

Education ve Edex platformları ile eğitimcilere yönelik içerikler sunuyor. Adobe yazılımlarının öğretimi üzerine kapsamlı bir yaklaşım ile sunulan müfredatların yanında Adobe Certified Associate içinde eğitim çözümleri bulunmaktadır.

Adobe Eklentileri

Adobe ürünleri için sağlanan eklentiler ile kullandığın yazılıma yeni araç ve ek özellikler eklenebilir. Bu türk eklentileri Adobe Add-ons üzerinden öğrenebilirsin.

Adobe Premiere Pro CC Web Sayfası

Adobe Premiere Pro CC hakında öğrenmek istediğin temel ve kaynak bazındaki içeriklere ulaşabilirsin.

Adobe Authorized Training Centers

Adobe Authorized Training Centers yalnızca Adobe Sertifikalı eğitmenlerin bulunduğu kursların listesine ulaşabilirsin. AATC web sayfasını inceleyebilirsin.

Videmy olarak Adobe Premiere Pro etiketi ile eklediğimiz bir çok makale ve videolara erişebilirsiniz. Metin bazlı eğitim içeirkleri için videmy.com, videolar için Youtube Videmy Kanalını ziyaret edebilirsiniz.