Tasarım dalları arasında pek çok ortak yön bulunur, tasarım disiplinleri ve ilham verici fikirler bulma bağlamında bu dallar birbirine yakındır.

İster iç mimar, ister arayüz tasarımcısı, ister moda tasarımcı adayı olun, eğitim ile birlikte kendi iç dünyanızı keşfedeceğiniz bir süreç başlar. İç dünyasını keşfederken ordaki yeteneğe dokumak için usta- çırak ilişkisi önemli bir detaydır.

Yaşadığımız pandemi döneminde her şeyi evden yaparken, peki nasıl olacak bu usta-çırak ilişkisiyle yeteneğin keşfi ve geliştirilmesi süreci diye soruyorsanız. Evlerden katıldığımız canlı dersler, uzaktan canlı müze gezileri vb. ilerlerken. Tasarımcı adaylarının da usta çırak ilişkisi gerektiren eğitim ve gelişim süreçlerinde videemy.com ile uzaktan tasarım eğitimi almak oldukça olağan bir durum.

Kitap ve eğitim materyalleri ile desteklenmiş video eğitimleri adım adım izleyerek uygulamak, teorik eğitimleri izleyerek kitapla destekli olarak bilgileri kalıcı hale getirmek. Uygulama eğitimlerini tekrar tekrar izleyerek hızlı bir adımla ilerlemek, canlı görüşmelerle mentorluk almak, kariyer planlamak ve portfolyo hazırlamak. BÖYLECE ONLINE TASARIM EĞİTİMİNİ DENEYİMLEYEN tasarımcı adaylarına dokunmak.

Videmy.com online eğitim platformunda Örn; Grafik Tasarım eğitimi aldığında; Düz çizgiyle başlayacağımız grafik tasarım eğitiminin, teorik bölümünde sanat tarihinden, tasarım ilkelerine, tipografiden algı psikolojisine, Adobe Photoshop + Illustrator + Indesign gibi tasarım programlarının tüm araç, menü ve panellerinin detaylı anlatımlarına kadar pek çok konuyu bulabilirsin. Uygulama bölümünde ise Logo tasarımından başlayan, ambalaj tasarımı, dergi tasarımı, dijital illüstrasyon ve portfolyo tasarımı gibi grafik tasarım uygulamalar ile yeteneklerini geliştirebilirsin.

İlk 3 gün tüm videmy.com eğitimlerini ücretsiz izleyerek uygulayabilirsin.

Tasarım sürecine uygun olarak fikir, teorik bilgi, çizim, tasarım araçları ve tasarımın hazırlanması sürecine tam uygun eğitim içeriği ile temelden ileri seviyeye grafik kursu tam sana göre.

Geniş kapsamlı eğitim içeriği, uygulama dosyaları, ödevler ve özel soru-cevap bölümü eksiksiz bir online eğitim süreci seni bekliyor.

Eğitim sonunda katılım sertifikası ve harika bir portfolyoya sahip olacaksın.

Videmy ile web, tablet, telefon veya akıllı televizyonlar ile istediğin yer ve zamanda grafik tasarım öğrenmeye şimdi başla!

Videmy.com ile nasıl PORTFOLYO Hazırlayabilirim?

Yaratıcı bir profesyonel için olmazsa olmazlardan biri etkili bir tasarım portfolyosuna sahip olmaktır. Aynı zamanda Tasarımcıyı yansıtan ve gelişimini gösteren projelerin yer aldığı özel olarak tasarlanmış bir kitapçık olarak düşünebilirsin.

Videmy.com eğitimlerine katılarak uzaktan eğitimle birlikte uzman ve eğitmenlerimizle yapacağınız canlı görüşmelerle kariyerinizi planlarken portfolyonuzu birlikte hazırlayalım.

Videmy.com Site Kullanımı

Kursa Nasıl Kayıt Olabilirim?

videmy.com web sitesine giriş yaptığında Eğitimlerden birine Kayıt olmak için üst menüden insan figürü sembolüne tıkla.

Açılan sayfada yeni kullanıcı kaydı oluştur; https://videmy.one/users/sign_up

Kayıt olmak istediğin kursun Kayıt Ol butonuna tekrar tıkla. Burdan itibaren Iyzi.co güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksin. Bu sayfaya Türkçe yada İngilizce dil seçeneğiyle devam edebilirsin. Devam Et’e tıklayarak Ödeme Bilgileri bölümüne elektronik posta adresini yaz. Devam Et’e düğmesine tıkla ve ardından cep telefonu numaranı yaz. Sözleşme metinlerini okuyarak onay kutucuğundaki işarete tıkla.

Devam Et butonuna tıkladığında telefonuna bir sms kodu gelcek. Bu kodu ilgili alana yazarak ilerle. sayfada Açılan alana kart bilgilerini girerek eğitimi satınalma işlemini tamamlayabilirsin. Alışverişi tamamladığında mail adresine bir e-posta gelecek. Bu e-postaya tıklayarak şifreni oluştur. Şifreni oluşturduktan sonra sisteme kayıdın tamamlanacak. Dersleri izlemeye başlayabilirsin.

Ödevlerimi Nasıl Gönderebilirim?

videmy.com web sitesinde giriş yaptıktan sonra kurs sayfasına gelerek bitirmek istediğin eğitimin ödev sekmesine tıkla. Sağ bölümde ödev yönergeni ve ödevle ilgili örnek görseli görebilirsin. Gönder bölümüne gelerek ödevini yüklemek istediğin konumu seç. Ortadaki alana tıklayarak açılan menüden ödev görselini seçebilirsin. Yada ödev görselini bu alana sürükleyip bırakabilirsin. ödev Görselini yüklendikten sonra Resmi Yükle’ye tıkla. İşlem tamamlanınca Ödevi Gönder butonuna tıkla ve Ödevi incelemiz için videmy eğitmenlerine gönder. Sol alt köşede ödevinin durmunu takip edebilir, videmy eğitmenleri tarafından Ödev onaylandığında bu eğitim bölümünü tamamlayarak bir sonraki eğitime geçebilirsin.

Dersleri Nasıl İzleyeceğim?

videmy.com web sitesi üzerinden Sisteme giriş yaptıktan sonra Öğrenci Paneli sayfasına yönlendilirsin.. Farklı bir sayfadaysan Üst Menüden Eğitimler menüsüne tıklayarak bu sayfayı açabilirsin. Burada kayıtlı olduğun kursa gelerek Derse Başla’ya tıkla. Açılan sayfada sol sütunda ders başlıklarını göreceksin. Ders başlıklarının altında açılan sekmede dersleri görebilirsin. Bazı derslere uygulamayı yaparken kullanman için metaryaller ekledik. Bu içerikleri bilgisayarına indirip baskı alabilirsin. Bir konuyu izleyerek bitirip, ödevini sisteme yükledikten sonra onay aldığında eğitimi tamamlamış olursun.

Ödevlerine 1 gün içinde tasarımcı eğitmenler tarafından profesyonel olarak değerlendirilerek cevaplandırılır.

Katılım Belgesi ve Sertifika

-Videmy.com Yıllık üyeliklerde Eğitime “Katılım Belgesi” almak için eğitim içeriklerinden oluşan test sınavında başarılı olman gerekir.

-Videmy.com Elit üyeliklerde Eğitime “Katılım Belgesi ve Sertifika” almak için eğitim içeriklerinden oluşan test sınavında başarılı olman gerekir.

Grafik Tasarım Eğitimi

Aylık Üyelik 49 TL ( 100 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlerrsin. istediğin ay kadar ekleme yapabilirsin)

Yıllık Üyelik 499 TL (100 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlersin. 1 yıl boyunca eklenen yeni eğitimler + katılım belgesi)

Elit Üyelik 2.000 TL ( 1 yıl boyunca 100 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alır + Kitap ve başlangıç seti hediyesi ile birlikte 12 saatlik canlı görüşme desteği ve portfolyo hazırlık ile birlikte alırsın.) (Katılım belgesi ve Sertifika alırsın)

Grafik Tasarım eğitim içeriğine gözat

Karakalem Eğitimi

Aylık Üyelik 49 TL (20 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlerrsin. istediğin ay kadar ekleme yapabilirsin)

Yıllık Üyelik 199 TL (20 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlersin. 1 yıl boyunca eklenen yeni eğitimler + katılım belgesi)

Elit Üyelik 799 TL ( 1 yıl boyunca 20 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alır + Eskiz defteri ve başlangıç seti hediyesi ile birlikte 6 saatlik canlı görüşme desteği alırsın.) (Katılım belgesi ve Sertifika alırsın)

Kara Kalem Eğitimi içeriğine gözat.

Photoshop Eğitimi

Aylık Üyelik 49 TL ( 15 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlerrsin. istediğin ay kadar ekleme yapabilirsin)

Yıllık Üyelik 199 TL (15 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlersin. 1 yıl boyunca eklenen yeni eğitimler + katılım belgesi)

Elit Üyelik 799 TL ( 1 yıl boyunca 15 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alır + Kitap ve başlangıç seti hediyesi ile birlikte 6 saatlik canlı görüşme desteği ve portfolyo hazırlık ile birlikte alırsın.) (Katılım belgesi ve Sertifika alırsın)

Photoshop Eğitimine Gözat

Moda Tasarım / Stilistlik Eğitimi

Aylık Üyelik 49 TL ( 100 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlerrsin. istediğin ay kadar ekleme yapabilirsin)

Yıllık Üyelik 499 TL (100 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlersin. 1 yıl boyunca eklenen yeni eğitimler + katılım belgesi)

Elit Üyelik 2.000 TL ( 1 yıl boyunca 100 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alır + Fashionably_portfolio ve başlangıç seti hediyesi ile birlikte 12 saatlik canlı görüşme desteği ve portfolyo hazırlık ile birlikte alırsın.) (Katılım belgesi ve Sertifika alırsın)

Dijital İllüstrasyon Eğitimi

Aylık Üyelik 49 TL ( 20 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlerrsin. istediğin ay kadar ekleme yapabilirsin)

Yıllık Üyelik 299 TL (20 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alarak ilerlersin. 1 yıl boyunca eklenen yeni eğitimler + katılım belgesi)

Elit Üyelik 1250 TL ( 1 yıl boyunca 20 saatlik eğitimi izleyebilir, ödevlerine yorum alır + Kitap ve başlangıç seti hediyesi ile birlikte 12 saatlik canlı görüşme desteği ve portfolyo hazırlık ile birlikte alırsın.) (Katılım belgesi ve Sertifika alırsın)

Hemen Başla