Aquario Design, dijital moda tasarımında hem hızlı hem de yaratıcı olabilmenizi kolaylaştıracak bir tasarım paketi. Photoshop ve Illustrator programlarında tasarımcıya farklı özelliklerle pek çok kısa yol sağlıyor.

Moda Araçları

Özellikle teknik çizimde çizimin simetrik olması gerekir. Fashion Utilities, giysinin her iki tarafını aynı anda oluşturmak için simetri çizgilerini kullanarak Adobe Illustrator'da 2B giysi çizimi yapmayı kolay ve hızlı hale getirir. Otomatik olarak dikiş çizgileri oluşturabilir ve giysilerinizi kumaşlar, desenler ve renk örnekleriyle doldurabilirisiniz. Ayrıca, storyboard'ların veya sunumların oluşturulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Tekstil

Örgü örmek

Grafiksel olarak gerçekçi bşr örgü görüntüsü yaratmak oldukça zahmetlidir. Knit'i kullanarak Fair Isles, intarsia veya özel dikiş düzenleri dahil örgü desenleri oluşturun. Tasarımcılar örgü düzenleri geliştirir ve bunları Adobe Illustrator tasarım uygulamasında yeniden renklendirir. Anında örgü simülasyonu, tasarımın nasıl düzenlendiğine dair net bir görsel sunar.

Örgü

Tasarımların bir diğer zorlu tarafı da belirli desenleri oluşturmaktır. Ekoseler ve karmaşık armürlü desenler de dahil olmak üzere dokuma desenleri verimli bir şekilde oluşturun. Weave, Illustrator'a işlevsellik ekleyerek tasarımcıların dokuma yapıları yaratıcı bir şekilde geliştirmesine ve yeniden renklendirmesine olanak tanır.

Baskılar

Tekrar Et

Adobe Illustrator veya Photoshop'ta Repeat ile kolayca tekrar desenleri oluşturun. Düz, bırakma ve kaydırma düzenlerini vektör veya raster sanatıyla birlikte kullanın. Tekrarlanan resmin nasıl görüneceğini gösteren canlı bir önizleme ile tasarlayın.

Ayrılma

Photoshop için RSe eklentileri, renkleri dizine alınmış renklere indirgeme ihtiyacını ortadan kaldırarak resminizin bozulmadan kalmasını sağlar. Yineleme dosyasını oluşturduktan sonra, Ayırma, kolay yeniden renklendirme veya renk yolları oluşturma için resmi renk kanallarına bölmek için araçlar sağlar. Resim, renk kanallarını kullanarak daha fazla derinliği ve daha yumuşak gradyanları korurken, herhangi bir resmi yeniden renklendirmek için sınırsız olanaklar sunar.

Renk

Tasarım Araçları

Bir tasarımcı sezon trendlerini yakından takip etmelidir.Design Utilities, tasarım ekipleri için renkleri, desenleri ve mevsimsel palet verilerini düzenli tutar. Standart Adobe formatlarını destekleyen bu renk paletleri, satıcılar veya marka sahipleri ile kolayca paylaşılabilir. Bir renk veya palet değiştiğinde, tasarımcılar Adobe Illustrator'da gerçek zamanlı olarak güncellemeleri otomatik olarak alır.

Renk Aralığı

Renk Aralığı Design Utilities ile birlikte gelir ve tasarımcıların renkleri yazdırılan sonuçla eşleştirmesine yardımcı olur. Kullanıcılar Adobe® Illustrator® içinden tek bir renk etrafında renk aralıkları oluşturabilir, renkleri tek tıklamayla bir renk kitaplığıyla eşleştirebilir veya renkleri anında yazıcıya tam olarak uyacak şekilde ayarlayabilir.

Grafikler

Geo, resminiz için karmaşık ve zor kar tanesi ve geometrik motif desenleri oluşturmanıza olanak tanır. Karmaşık bir geometrik desenin döşeme düzenini kolayca oluşturmak için bu motifleri tekrar aracıyla kullanın.

Ürün paketlerini inceleyin.